השיטה:

העבודה עם משפחות רבות, עזרה לי להבין שניהול כלכלי למשפחה זה ענין עדין. אני מודה שניסיתי בהתחלה לגשת לענין כמו שנגשתי לניהול פרוייקטים רבים בחיי, בהם מגדירים מראש את המשאבים הנדרשים, את לוחות הזמנים ואת היעדים הרצויים ויוצאים לדרך.

מהר מאוד הבנתי שלמרות הקלישאה הידועה, משפחה היא לא סוג של עסק.

המשותף בין ניהול עסק לניהול משפחה הוא אולי ברובד הקר של המספרים אבל מהר מאוד מגיעים לרובד החם והמשפיע באמת והוא הרגשות.

בעסק לא חייבים להכניס רגשות, ואני בטוח שנתקלת במהלך חייך בבוס קשוח או מנהלת חסרת פשרות שדרשו מטרות ויעדים וגרמו לך או לנפשך לדמם…

משפחה לא יכולה להתנהל ללא רגשות, והרגשות הללו פועלות עלינו לחיוב או לשלילה, מקדמות או מעכבות אותנו, והשליטה שלהם עלינו עצומה.

זו לא חוכמה לעבור על דפי ההוצאות של המשפחה, להבין מה המצב הנוכחי, להגדיר מצב חדש ולצאת לדרך. בשביל זה אתם לא צריכים אותי, אני מאמין שאתם יכולים לעשות זאת לבד.

הקושי הוא בפחדים שלנו, בגישה לנושא הזה, בשיח שהוא מביא אל תוך הבית, במבט האמיץ שהוא מאלץ אותנו להביט אל תוך עצמנו ובתחושות הנלוות אליו. המציאות מוכיחה שגם אם הצלחנו לבנות תקציב חדש, הסיכוי שנתמיד בו מעל שישה חודשים קטן. למה?

איך מתגברים על זה?

הערך שאני מביא איתי הוא היכולת לגרום לכם להתחבר לתהליך ולאמץ אותו כך שיותר לא תהיו תלויים באחרים ותוכלו להתקדם בכוחות עצמכם כפי שמתאים לכם, כמו שאתם באמת רוצים ובאופן שמגיע לכם.

אני גם מאמין שמקום הצמיחה האמיתי שלכם הוא לא מקום של צמצום אלא מקום של שפע ומשם ההמראה שלכם תיהיה גבוהה הרבה יותר.

לשם כך פיתחתי את שיטת ההגה המסייעת לכם לקחת שליטה על החיים שלכם ולהתקדם לכיוון החלומות שלכם לחופש כלכלי. השיטה מתאימה את התהליך עבורכם ולא מנסה לכפות עליכם דברים שלא יעבדו עבורכם.

ממני תקבלו ידע ויכולות מקצועיים יחד עם כלים פרקטיים הפשוטים ליישום ומותאמים לאופי החיים הדורש והלחוץ
שלנו והמותאמים לאופי המיוחד שלכם, לדינמיקה והתקשורת שבינכם שיבטיחו שהתוצאה תהיה 100% זו שעבורה
התחלתם את התהליך.

אני רוצה שתצליחו ומוכן להתאמץ לשם כך.
מה איתכם?

רוצים לבדוק איך אני יכול לקדם אתכם?

צרו קשר ונדבר

סגירת תפריט
דילוג לתוכן